Aktualności

Ogłoszenie o pracę: specjalista ds. handlowych w firmie Chmes

2018-02-08

miniaturka

Firma CHMES, członek Waste-Klastra, ogłosiła rekrutację na stanowisko specjalisty ds. handlowych.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych - nielimitowane
  • Dynamiczne i stabilne środowisko pracy
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania wobec kandydatów to:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe związane z handlem lub chemią, dziedziną pokrewną chemii
  • Dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub Google Apps oraz systemów CRM
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Realizacja wyznaczonych celów, nastawienie na wynik sprzedażowy
  • Wysokie zdolności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na długotrwałą współpracę

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów chemicznych
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów

Aplikować można za pośrednictwem strony www.chmes.pl/oferty-pracy/

CHMES od lat  zajmuje się handlem odczynnikami i surowcami chemicznymi, materiałami filtracyjnymi, pochłaniaczami  wilgoci oraz żelem krzemionkowym.

Kandydatom życzymy powodzenia!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje