Aktualności

Spotkanie dla członków Waste-Klastra - zapraszamy!

2016-05-25


miniaturka

16 czerwca br. (czwartek) serdecznie zapraszamy na spotkanie firm i instytucji zrzeszonych w Waste-Klastrze, które odbędzie się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ulicy Rubież 46, w budynku H.

Wydarzenie będzie okazją do pogłębienia naszych relacji, poznania nowych członków klastra, a także nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, wymiany pomysłów i doświadczeń. Zależy nam również na tym, aby przedstawić Państwu pomysł na opracowanie strategii Waste-Klastra oraz wiążące się z tym korzyści dla firm członkowskich. Oprócz tego, podczas spotkania zaplanowaliśmy krótkie wystąpienia dotyczące kwestii finansowania rozwoju przedsiębiorstw i pomysłów badawczych oraz zagadnień prawnych związanych z branżą odpadową. Nieodłączną częścią wydarzeń tego typu jest networking, który również i tym razem pomoże nam lepiej poznać potrzeby i oferty instytucji klastrowych. 

Udział w proponowanym przez nas spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuje rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.

Pobierz agendę w formacie PDF.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje