Aktualności

Warsztaty ChemAxon w PPNT

2016-09-07


miniaturka

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać aplikacje tworzone przez firmę ChemAxon specjalnie dla naukowców (produkty ChemAxon wykorzystuje m.in. Selvita, jedna z najbardziej innowacyjnych firm badawczych w Europie Środkowo-Wschodniej).

KIEDY: 4 października 2016, 9:00 – 12:00

GDZIE: Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46

TEMATYKA SZKOLENIA:

  • Jak zaoszczędzić czas dzięki informatyce chemicznej
  • Współpraca w czasie rzeczywistym
  • ChemAxon i informatyka biomolekularna

Szkolenie poprowadzą eksperci ChemAxon. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. PPNT jest partnerem tego wydarzenia. Spotkanie dedykowane jest zarówno osobom, które dobrze znają technologie ChemAxon, jak i tym, które dopiero zaczynają pracę na tym oprogramowaniu.

Zarejestrowani uczestnicy warsztatów ChemAxon zostaną wyposażeni w laptopy z zainstalowanym oprogramowaniem oraz przykładowymi plikami. Zachęcamy do wcześniejszego zarejestrowania się na szkolenie i zarezerwowanie laptopa. Nie gwarantujemy dostępu do laptopów z zainstalowanym oprogramowaniem dla osób, które zarejestrują się na szkolenie kilka dni przed jego rozpoczęciem. Rejestrując się, uczestnicy otrzymają darmową 6-miesięczną licencję na użytkowanie programu ChemLocator.

Zapisz się na szkolenie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje