Aktualności

Jak rozwinąć działalność na rynku niemieckim

2017-03-10


miniaturka

Rynek niemiecki to częsty kierunek rozwoju polskich firm. Już 21 marca przedsiębiorcy będą mieli okazję, żeby dowiedzieć się więcej o tym, jak  rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech, jakie są  najpopularniejsze formy prowadzenia biznesu w tym kraju, a także co  należy do najważniejszych obowiązków przedsiębiorców.

Zapraszamy na „Dzień niemiecki – Eksportowy Poznań” organizowany przez Miasto Poznań oraz specjalistów z Niemiec i Polski.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Poznański Park Naukowo-Technologiczny  jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Wydarzenie ma na celu przekazanie  najważniejszych informacji o rynku niemieckim i wsparcie polskich firm  zdecydowanych na eksport do Niemiec. W trakcie spotkania eksperci  Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego opowiedzą, jak współpraca z  biurem Enterprise Europe Network, działającym w Parku, może ułatwić  wychodzenie na rynek niemiecki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w  spotkaniu, które odbędzie się w Urzędzie Miasta Poznania, w Wydziale  Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406,  sala A

Program, formularz zgłoszeniowy i pozostałe informacje: www.poznan.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje