Aktualności

Nowa usługa PPNT dla firm: innowacyjny sposób na budowanie zespołu

2017-03-21


miniaturka

Obecnie wśród największych wyzwań  stawianych menedżerom jest zadanie zbudowania zgranego zespołu, który  sprawnie ze sobą współpracuje i swobodnie komunikuje. Jednym z narzędzi,  które może ułatwić to zadanie, jest szkolenie, które przygotowaliśmy  razem z firmą Go4Robot. Jeśli zarządzasz firmą, kierujesz  dowolnym działem lub pracujesz w sektorze HR, sprawdź nasz innowacyjny  sposób na budowanie zespołu!

Usługę „Komunikacja i budowanie zespołów –  warsztaty z robotami” stworzyliśmy wykorzystując swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie  we wspieraniu firm i łącząc je z pasją i zaangażowaniem trenerów z  Go4Robot. Tak powstał program szkoleniowy, opierający się na metodologii  LSP LEGO® Serious Play,  która pozwala przekazać uczestnikom najważniejsze informacje dotyczące  komunikacji, a jednocześnie daje im możliwość dobrej zabawy i zdrowej  rywalizacji. Szkolenie ma charakter biznesowy, z elementami spotkania  integracyjnego, dzięki czemu uczestnicy są rozluźnieni i zaangażowani.

Komunikacja i budowanie zespołów –  warsztaty z robotami są  alternatywą dla tradycyjnie prowadzonych szkoleń. Ich program  dopasowany jest zarówno do potrzeb kadry zarządzającej, jak i  pracowników podstawowego szczebla. Przed przyjazdem do klienta staramy  się dokładnie zbadać potrzeby i problemy zespołu, z którym będzie  prowadzone szkolenie, aby odpowiednio rozłożyć akcenty i spełnić  wszystkie Państwa oczekiwania.

Dowiedz się więcej nt warsztatów

Zapraszamy do kontaktu: tel. 668 115 750, e-mail: roboty@ppnt.poznan.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje