Aktualności

Zapraszamy na konferencję dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Branży Recyclingu

2017-05-16


miniaturka

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Branży Recyklingu, która odbędzie się dnia 1 czerwca 2017 r. na terenie Browaru Lubicz w samym sercu Krakowa.

Konferencje Stowarzyszenia EKO-AUTO weszły na stałe do kalendarza wydarzeń, organizowanych od wielu lat na terenie całego kraju, corocznych spotkań naukowo-technicznych, poświęconych najnowszym zagadnieniom i osiągnięciom w zakresie recyklingu pojazdów. Celem tych wydarzeń jest nawiązanie oraz poszerzenie współpracy między przedstawicielami świata nauki, instytucji oraz przedsiębiorcami. 

O problemach branży recyklingu i sposobach ich rozwiązywania dyskutować będą najlepsi specjaliści ze sfery nauki i praktyki. Dzięki tematowi przewodniemu „Oszczędzaj–Przetwarzaj–Zyskaj”, będzie to również wyśmienita okazja do wymiany doświadczeń wszystkich środowisk uczestniczących w wydarzeniu, jak również do dalszej edukacji ekologicznej branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Dodatkowa atrakcja przewidziana dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wydarzenia to zwiedzanie Browaru Lubicz.

Zgłoszenie uczestnictwa:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Ogólnopolskiej Konferencji „Oszczędzaj–Przetwarzaj–Zyskaj” prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego a następnie przesłanie na numer faksu (61) 877 0605 lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@ekoauto.org.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!

Bliższe informacje na stronie www.ekoauto.org oraz pod numerami telefonu: +48 535 693 773, +48 533 666 815.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje