Aktualności

Wnioski, finanse i raportowanie w Horyzoncie 2020 – czerwcowe szkolenia

2017-06-01


miniaturka

Mimo, że wakacje zbliżają się wielkimi  krokami, nasi eksperci Komisji Europejskiej nie zwalniają tempa. Do  końca czerwca Regionalny Punkt Kontaktowy działający w PPNT intensywnie  szkoli z różnych zagadnień dotyczących programu Horyzont 2020 – od  pisania wniosku, przez kwestie finansowe, aż po raportowanie. Skorzystaj  z oferty bezpłatnych szkoleń jeszcze przed wakacjami!

ZAPISZ SIĘ NA WYBRANE SZKOLENIE


Instrument MŚP – Faza 1: Warsztaty praktyczne, czyli jak napisać z sukcesem wniosek o dofinansowanie w ramach H2020 – 12 czerwca 2017

Warsztat skierowany jest do  przedsiębiorców zamierzających samodzielnie przygotować wniosek o  dofinansowanie projektu zakładającego wprowadzenie na rynek  innowacyjnego produktu, usługi lub technologii. Uczestnicy dowiedzą się  m.in. jakie są kluczowe elementy wniosku, jakie narzędzia można  wykorzystać przy tworzeniu poszczególnych części wniosku, a także jakie  elementy zwiększają atrakcyjność wniosku.

Miejsce: PPNT, ul. Rubież 46, bud. H, sala 154

Raport idealny w Horyzoncie 2020 – 19 czerwca 2017

Szkolenie przeznaczone jest dla osób  realizujących i rozliczających projekty z Programu Ramowego Horyzont  2020. Program przewiduje liczne ćwiczenia praktyczne m.in. z  merytorycznych i finansowych elementów raportu, rozliczania kosztów  personelu czy elektronicznego składania sprawozdania.

Miejsce: PPNT, ul. Rubież 46, bud. C4, sala 56

Jak napisać wniosek do Programu Ramowego Horyzont 2020? – 26 czerwca 2017

Szczegóły wkrótce

Finanse w Horyzoncie 2020 – 28 czerwca 2017

Szczegóły wkrótce

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje