Aktualności

Nawiąż międzynarodową współpracę dzięki sieci EEN

2017-07-18


miniaturka

Poszukiwanie zagranicznego partnera biznesowego godnego zaufania wymaga często dużych nakładów pracy i czasu. Wiemy, jak trudne bywa znalezienie firmy czy instytucji, które będą gotowe na zmianę dostawcy i nawiązanie nowej współpracy do tego w skali międzynarodowej.  

Dzięki funkcjonowaniu w PPNT biura sieci Enterprise Europe Network, działającej w ponad 60 krajach na świecie, możemy skutecznie wesprzeć firmy członkowskie Waste-Klastra w staraniach o nowe, zagraniczne kontakty i zlecenia. Bardzo ważną zaletą sieci jest to, że wszystkie podmioty, które chcą zaprezentować swoją ofertę poprzez EEN są wstępnie weryfikowane przez partnerów sieci. Klient otrzymuje więc listę potencjalnych współpracowników, zleceniodawców czy kontrahentów wraz z opisem ich oferty. Co więcej, eksperci PPNT doradzają na wszystkich etapach poszukiwania partnera: od sformułowania oferty lub zapytania o współpracę do zapisów umowy o współpracy, negocjacji lub rozstrzygania kwestii spornych.

Wśród zapytań ofertowych, związanych z branżą Waste-Klastra znajdują się między innymi:

  • Zapytanie portugalskiej firmy działającej w obszarze odnawialnej energii, która poszukuje partnerów lub dystrybutorów. Przejdź do zapytania
  • Zapytanie chińskiej firmy poszukującej aparatury badawczej do testowania paliwa z biomasy. Przejdź do zapytania
  • Zapytanie chińskiej firmy dotyczące technologii gazyfikacji biowęgla. Przejdź do zapytania

Jeśli zainteresowały Cię te oferty lub chcesz sprawdzić inne możliwości sieci EEN, skontaktuj się z Grzegorzem Cieślą, tel.: 61 827 97 46, tel. kom.: +48 698 912 568, e-mail: gc@ppnt.poznan.pl.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje