Aktualności

Poznaj nowych partnerów podczas spotkań kooperacyjnych w trakcie Polagra Food

2017-08-21


miniaturka

Polagra Food, organizowana w  Poznaniu, to największe targi spożywcze w Europie Środkowo-Wschodniej. Imprezę odwiedzają dziesiątki firm, nie tylko promując swoje produkty, ale też poszukując partnerów do dalszej współpracy. Aby ułatwić wzajemne odnalezienie się przyszłych partnerów biznesowych, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, partner Enterprise Europe Network, czyli najszerszej sieci łączącej biznes na naszym kontynencie, przygotował specjalne i bezpłatne wydarzenie: Giełdę  kooperacyjną podczas targów Polagra Food 2017.

To już siódme spotkanie, które przy okazji dużych międzynarodowych targów, pozwala przedsiębiorcom na znalezienie w sporym gronie wystawców tych, którzy mogą pomóc rozwijać biznes. Dla uczestników poprzednich edycji giełdy kooperacyjnej, najważniejszą zaletą tego typu wydarzeń jest możliwość poznania wielu potencjalnych partnerów biznesowych i technologicznych w krótkim czasie i w jednym miejscu. Konsultanci sieci EEN są obecni przez cały czas giełdy wspierając swoich klientów. Już teraz na wydarzenie zapisało się ponad 60 przedsiębiorców z 10 krajów, a liczba ta cały czas rośnie.

7. giełda kooperacyjna podczas targów Polagra Food 2017 odbędzie się 26 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Darmowe zapisy trwają do 14 września. Warto zapisać się już teraz, aby zapewnić sobie możliwość spotkania z najbardziej wartościowymi uczestnikami – ich harmonogram spotkań zapełnia się szybko!

Wydarzenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców z branży:

  • jedzenie i napoje
  • hotele, restauracje, catering
  • produkcja żywności
  • parkowanie i logistyka
  • dystrybucja

Zapisując się na 7. giełdę kooperacyjną podczas Polagra Food 2017 i umawiając spotkania na wydarzeniu każda firma otrzymuje wejściówkę dla jeden osoby na targi Polagra, spersonalizowany harmonogram spotkań oraz pomoc Enterprise Europe  Network, nawet po wydarzeniu!

Więcej informacji oraz zapisy na event: https://www.b2match.eu/b2b-food2017

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje