Aktualności

RODO w teorii i praktyce - nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych

2017-09-08


miniaturka

W maju 2018 roku wchodzi w życie unijne  Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Jakie zmiany  wprowadzają nowe przepisy? Jak się do nich przygotować? Co powinien  zrobić każdy przedsiębiorca, który chce we właściwy sposób chronić dane  osobowe swoich klientów? O tym wszystkim opowiedzą nasi eksperci podczas  seminarium „Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych – RODO w teorii i praktyce”, które odbędzie się 11 października w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W trakcie seminarium nie będziemy  straszyć wysokimi karami, nie będziemy skupiać się na trudnościach oraz  kosztach wprowadzenia zmian w organizacji. Opowiemy natomiast, jak  przygotować się na nowe wyzwania, od czego zacząć i w jaki sposób  skutecznie wprowadzić niezbędne usprawnienia. Oprócz zaprezentowania  przykładów konkretnych zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych,  omówione zostaną również najważniejsze kwestie teoretyczne wynikające z  RODO w tym wymagane dokumenty i procedury.

Interaktywna forma spotkania pozwoli  skupić się na problemach, z jakimi borykają się uczestnicy spotkania  oraz odpowiedzieć na indywidualne pytania.

ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA

Udział w seminarium jest płatny:

450 zł netto za osobę + 23% VAT – wczesna rejestracja, do 15 września

600 zł netto za osobę + 23% VAT – rejestracja po 15 września

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje