Aktualności

Dołącz do Alfa School i dowiedz się, jak współpracować z inwestorem

2017-11-08


miniaturka

13 i 14 grudnia odbędą się dwudniowe, bezpłatne warsztaty „Alfa SCHOOL”  dedykowane naukowcom i twórcom projektów B+R, którzy chcieliby w  przyszłości rozwinąć swoje pomysły we współpracy z inwestorami  zewnętrznymi. Dołącz do wydarzenia i dowiedz się, jak profesjonalnie  przygotować się do rozmów z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych!

Zapraszamy 13 i 14 grudnia. Miejsce: „Plus jeden Poznań”, ul. Za Bramką 1.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają  m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposobami budowania  modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego. Dowiedzą się też  jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują  wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Będzie również czas na  skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami z całej  Polski!

Uczestnicy Alfa School będą mogli uczyć się od ekspertów z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, SpeedUp Venture Capital Group, Startup Poznań, YouNick Mint Centure Capital oraz z Dentos Poland Startup Program.

Eksperci PPNT w formie interaktywnego warsztatu prowadzonego w grupach pokażą jak zapewnić  ochronę prawną danego rozwiązania. Doradzą jakie działania podjąć, jak zaplanować odpowiednie kroki w czasie i jaki budżet na to przeznaczyć. Wskażą też jak umocować te regulacje w planie rozwoju całego przedsięwzięcia, szczególnie w obliczu wyzwania, jakim są rozmowy z potencjalnym inwestorem. – wyjaśnia Ewa Kocińska-Lange, Zastępca Dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Więcej informacji udziela Joanna Skuza: joanna.skuza@speedupgroup.com, kom.: 668-222-267.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje