Aktualności

Biomixer 2018, czyli biotechnologiczny czerwiec w PPNT

2018-05-21


miniaturka
Cykl wydarzeń dla biotechnologów:  szkolenie z cytometrii przepływowej dla pracujących w laboratoriach,  drzwi otwarte dla studentów i wyjazd na Bionnale do Berlina dla  przedsiębiorców. Biotechnolodzy spotykają się w PPNT!

Poznański Park Naukowo-Technologiczny to wymarzone miejsce na spotkania biotechnologów! Mamy tutaj własne, prężnie działające Centrum Biotechnologii i wyposażone laboratoria na wynajem dla firm biotechnologicznych. Na  dodatek łączymy podejście naukowe z biznesowym. I chcemy się dzielić  swoją wiedzą!

Dlatego zapraszamy na kolejną edycję miesiąca biotechnologii, czyli BioMixera.  Przez cały czerwiec w PPNT spotykać się będą biotechnolodzy z szerokim  doświadczeniem zawodowym, jak i Ci którzy dopiero rozpoczynają karierę w  tej branży. Zapraszamy pracowników naukowych i przedsiębiorców. Chcemy  mieszać doświadczenia, łączyć różne podejścia i tworzyć środowisko dla  swobodnego przepływu wiedzy. Spotkajmy się w Poznańskim Parku  Naukowo-Technologicznym podczas czerwcowego BIOMIXERA 2018.

Co zaplanowaliśmy:

13.czerwca
Szkolenie „Możliwości wykorzystania cytometrycznej analizy komórek w  procesach biotechnologicznych” przygotowane we współpracy z firmą Merck

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

15.czerwca
Drzwi otwarte organizowane wspólnie z Boost Biotech w Centrum Biotechnologii

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

20.czerwca
Wsparcie wyjazdu na Bionnale do Berlina dla firm z branży biotechnologicznej

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje