Aktualności

Recycling odpadów w twojej firmie - podziel się doświadczeniami i chroń środowisko

2018-06-18


miniaturka

W PPNT ruszył kolejny projekt, CIRCE2020,  w ramach którego pracować będziemy nad wprowadzeniem Ekonomii Cyklu Zamkniętego w polskich przedsiębiorstwach. Poszukujemy firm, które  wspomogłyby nas w uzyskaniu cennych informacji o odpadach z różnych kategorii wg EWC.

Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż nam zadbać o środowisko, odkryć sposób na recycling odpadów i unowocześnić  Twoją firmę!

Projekt CIRCE2020 (Expansion of the  circular economy concept in the Central Europe local productive  district) odwołuje się do teorii Ekonomii Cyklu Zamkniętego – Circular  Economy. Celem projektu jest przeprowadzenie działań pilotażowych  opartych o analizę przedsiębiorstw z regionu, a nastawionych na  wprowadzenie nowoczesnych metod zarządzania odpadami. Chodzi o to, aby  odpady wytwarzane w działalności produkcyjnej były poddawane ponownemu  użyciu lub utylizacji w możliwie najbardziej przyjazny środowisku  sposób.

Zapraszamy wszystkich członków Waste-Klastra PPNT do współpracy!

Podzielcie się z nami informacjami o  Waszym cyklu produkcyjnym i generowanych odpadach. Razem możemy  przyczynić się do lepszej ochrony środowiska, wzrostu poziomu recyklingu  w regionie i wdrożenia procedur mogących służyć oszacowaniu  potencjalnych korzyści surowców, które do tej pory były pomijane.

Osoba do kontaktu: Paulina Nadobna, paulina.nadobna@ppnt.poznan.pl


Zdjęcie: freepik.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje